Zakodomki Domek 960 m npm - Kościelisko
Tani domek na wakacje. Promocyjne noclegi. Domy wakacyjne - tanie spanie.
Zakodomki Domek 960 m npmdomki letniskowe i całoroczne
Góry
Cena od
750 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
RU
Góry
Cena od
750 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
RU
W naszej ofercie m.in.: taras, piesze wycieczki, Możliwe wystawienie faktury, całkowity zakaz palenia, parking, dostęp do Internetu, gaśnice, WiFi, sprzęt do grillowania, parking na miejscu, park wodny, pokoje dla niepalących, bezpłatne WiFi, prywatny parking, monitoring wokół obiektu, zwierzęta domowe są akceptowane, pokoje rodzinne, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, czujnik dymu, bezpłatny parking, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, ogrzewanie, jazda na rowerze, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, piesze wycieczki, narciarstwo, ogród, WiFi dostępne w całym obiekcie, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Zakodomki Domek 960 m n.p.m. o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Pobyt w tym obiekcie w celu odbycia kwarantanny z powodu koronawirusa (COVID-19) nie jest możliwy. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu.Dostępne pokoje:
Domek 8 osobowy (1 łóżko pojedyncze, 1 łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 70 mkw).


Kościelisko - rekreacja i górski wypoczynek