Zobacz atrakcje w okolicy:
Kopiec ZaburskiMuzeum Skarbów Ziemi i MorzaU Szwagra, domek całoroczny - Sułów
Tani domek na wakacje. Promocyjne noclegi. Domy wakacyjne - tanie spanie.
U Szwagra, domek całoroczny
Sułów Kulików 26A domki letniskowe i całoroczne
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.6/10
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.6/10
Obiekt U Szwagra, domek całoroczny oferuje patio oraz widok na jezioro. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Zamościu – około 25 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje bezpłatny prywatny parking oraz wspólną kuchnię.
W domu wakacyjnym do dyspozycji gości przygotowano taras, kilka sypialni (3), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Obiekt dysponuje sprzętem do grillowania. Okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu i jazdy na rowerze. Goście mogą odprężyć się w ogrodzie lub we wspólnym salonie.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Synagoga w Zamościu – 25 km, Katedra w Zamościu – 25 km. Lotnisko Lotnisko Lublin-Świdnik znajduje się 73 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 3 sypialniami. This holiday homes special feature is the fireplace. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-fitted kitchenette. The holiday home also provides guests with a barbecue. Featuring a terrace with lake views, this holiday home also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 6 beds. Dom wakacyjny - 10 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 105 mkw.
bezpłatny parking
leżaki lub krzesełka plażowe
wspólna część rekreacyjna / sala TV
całkowity zakaz palenia
gaśnice
sprzęt do grillowania
parking
wędkowaniedodatkowo płatne
miejsce na piknik
zwierzęta domowe są akceptowane
plaża
część przeznaczona dla palących
meble ogrodowe
jazda na rowerzepoza obiektem
windsurfingpoza obiektemdodatkowo płatne
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
pokoje dla niepalących
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
wspólna kuchnia
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
wanna z hydromasażem / jacuzzi
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
dostęp za pomocą kluczy
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
ogrzewanie
pokoje rodzinne
ogród
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
miejsce na ognisko
taras
taras słoneczny
piesze wycieczkipoza obiektem
prywatny parking
legowisko dla pupila
jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
parasole przeciwsłoneczne
parking na miejscu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
czujnik dymu
miski dla pupila
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych

